SGB | Bank Spółdzielczy w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku

Od 22.04.2024 r. skorzystasz z nowej wersji bankowości internetowej SGB24 dla klientów indywidualnych i SGB24 Biznes dla klientów firmowych i instytucjonalnych.

Co to dla Ciebie oznacza?1.jpg

• Twój numer konta się nie zmieni.
• Wszystkie karty płatnicze będą działać dalej. Nie musisz ich wymieniać na nowe.

Co czeka Cię w SGB24?1.jpg

W bankowości internetowej SGB24 i SGB24 Biznes przez całą dobę możesz bezpiecznie i wygodnie zarządzać swoimi pieniędzmi.

Zaloguj się i…2.jpg

• rób przelewy – zwykłe,  natychmiastowe (Express Elixir), wysokokwotowe (SORBNET)
• zarządzaj kartami
• ustawiaj zlecenia stałe
• zakładaj lokaty
• sprawdzaj informacje o swoich kredytach
• odbieraj powiadomienia SMS o stanie konta, płatnościach kartą czy odrzuceniu przelewu.

Każdą czynność w SGB24 i SGB24 Biznes , która wymaga autoryzacji, będziesz potwierdzać jednorazowym kodem SMS wysłanym na numer telefonu wskazany przez Ciebie w Banku.

Logowanie3.jpg

Do SGB24/SGB24 Biznes zalogujesz się za pośrednictwem dotychczasowej strony banku – www.bsdzialdowo.pl – przez wybranie przycisku Zaloguj się, który znajduje się w prawym górnym rogu.

!!! Nowe dane do logowania są takie jak dotychczas
.

Szczegóły4.jpg

Więcej na temat SGB24/SGB24 Biznes aplikacji SGB Mobile dowiesz się z Przewodników dla Klienta. Dokumenty te dostępne są pod poniższymi linkami:

• Przewodnik SGB24

• Przewodnik SGB24 Biznes

• Przewodnik SGB Mobile

Obejrzyj filmy instruktażowe i poznaj SGB24 Biznes

Warto się z nim zapoznać przed pierwszym logowaniem.

Informacje dotyczące formatów eksportu/importu danych do systemów SGB24/SGB24 Biznes zawarte są w dokumencie:
• Struktura danych dla importu i eksportu w Usłudze Bankowości Internetowej

Do 19.04.2024r. możesz zalogować się do obecnej bankowości internetowej używając obecnych danych logowania, ale od momentu uruchomienia SGB24 będzie to już tylko dostęp pasywny. Oznacza to brak możliwości wykonania jakiejkolwiek operacji. Dostęp pasywny, służący do podglądu historii operacji, dostępny będzie dla wszystkich klientów przez okres 6 miesięcy od czasu wdrożenia SGB24. Po tym okresie informacje dotyczące historii operacji uzyskać będzie można tylko w placówkach Banku.

SGB24/SGB24 Biznes wprowadzamy dla Ciebie sprawnie i mamy nadzieję, że nowa bankowość internetowa znacznie ułatwi Ci codzienne bankowanie.

5.jpg W powiązaniu z nową bankowością internetową działa aplikacja SGB Mobile, dzięki której możesz sprawniej zarządzać swoimi finansami na smartfonie. Jeżeli korzystasz już z SGB Mobile to, po przejściu na SGB24 dezaktywuj aplikację, następnie pobierz najnowszą wersję z Google Play (Android) lub AppStore (iOS) i aktywuj ponownie. Umożliwi to ponowne sparowanie aplikacji SGB Mobile z nowymi systemami i zapewni jej optymalne działanie.

Ważne1.jpg

Dostęp do obecnej bankowości elektronicznej wyłączony zostanie o godzinie 17:00 w dniu 19 kwietnia 2024r. i przywrócony zostanie w trybie pasywnym w godzinach porannych 22 kwietnia 2024r.
SGB24/SGB24 Biznes dostępny będzie dla klientów naszego Banku od godzin porannych 22 kwietnia 2024r.

Kontakt6.jpg

Na wszystkie pytania chętnie odpowiedzą nasi doradcy w placówkach naszego banku lub po 22.04.2024r. konsultanci dostępni przez całą dobę pod bezpłatnym numerem 800 888 888 lub – dla połączeń z zagranicy – 61 647 28 46 (opłata zgodna z taryfą operatora), a także pod adresem e-mail: call.center@sgb.pl.

Oferty i promocje

Kursy walut

AktualnościZobacz wszystkie

2017.03.31

Bank Spółdzielczy w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku jest zrzeszony w Spółdzielczej Grupie Bankowej.

Spółdzielczą Grupę Bankową tworzy: 175 zrzeszonych Banków Spółdzielczych i SGB-Bank Spółka Akcyjna. Sieć Grupy SGB obejmuje ponad 1200 placówek, elektroniczne…

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji